site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 
Pobierz program

Terminy szkolen
 
Dostęp terminalowy Lefthand - Online
Dostęp terminalowy – to wysoce wyspecjalizowane narzędzie służące do zdalnej administracji wszystkimi programami dostępnymi w naszej ofercie. Usługa terminalowa przeznaczona jest dla firm, które cenią sobie nieograniczoną swobodę w działaniu oraz tych, których podstawową specyfiką jest praca w terenie.

Działanie:
Decydując się na usługę dostępu terminalowego otrzymają Państwo narzędzie, które za pośrednictwem sieci Internet pozwala na łączenie się z dowolnego miejsca z programami Lefthand. Dodatkowo nasi Klienci otrzymują środowisko pracy, z którym łączą się z wykorzystaniem zdalnych pulpitów na specjalnie przygotowanym serwerze.
Rozwiązanie terminalowe pozwala zmniejszyć wydatki na przygotowanie całej infrastruktury serwerowej oraz na pracowników odpowiedzialnych za jej poprawne działanie.

Jakość usługi:
Klient aby skorzystać z usługi odpalając dowolną przeglądarkę internetowa wraz z otrzymaną przez nas wtyczką, uruchamia program. Do uruchomienia usługi potrzebne są:
  • dostęp do sieci internet(łącze minimum 128 kbit/s)
  • System operacyjny Linux bądź Windows z przeglądarką internetową (np. Firefox)

Korzyści z korzystania z usługi:
  • Zmniejszenie nakładów na zakup sprzętu komputerowego
  • Zdalny dostęp do programu niezależny od miejsca i czasu
  • Obsługa klientów poprzez sieć Internet
  • Połączenie z bazą danych i cała transmisja odbywa się w sposób bezpieczny czyli jest szyfrowana
  • Zwiększenie efektywności pracy
  • Ciągła ochrona przed nieautoryzowanym dostępem oraz możliwość ustawienia danym osobom różnych uprawnień dla poszczególnych modułów oprogramowania
  • Dokument wprowadzony przez handlowca w terenie jest natychmiastowo widoczny w księgowości firmy oraz reszty jej działów


Dostęp terminalowy to usługa najczęściej wybierana przez biura rachunkowe, firmy posiadające swoje odziały w różnych lokalizacjach oraz firmy handlowe, których przedstawiciele oferują produkty bezpośrednio w siedzibie Klienta.
 
Copyright © 2018 LH Software Sp. z o.o. Sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone.