site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 


Przeznaczenie systemu
 

    System zorientowany jest na małe i średnie firmy prowadzące podatkową księgę przychodów i rozchodów lub pełne księgi handlowe. Docelowo system obejmie wszelkie obszary aktywności firmy.

System dostępny jest w wersji dla Linux, Windows.        

Jako motor bazy danych wykorzystywana jest relacyjna baza Firebird. Jest to opensourcowy następca bardzo popularnej w Polsce bazy danych Interbase. Firebird jest prosty w instalacji i nie wymaga administracji, działa na wielu platformach.

    Możliwe są różne formy dostępu do systemu, od pracy jednostanowiskowej do zdalnego dostępu poprzez terminal graficzny. Ponieważ serwer bazy danych i stacje robocze mogą działać na różnych systemach operacyjnych możemy zaprojektować praktycznie dowolną konfigurację firmowej sieci komputerowej.

Przyjazny system licencjonowania

    Staramy się nie ograniczać możliwości korzystania z systemu. Uważamy że dostęp do programu powinien być możliwy wszędzie tam gdzie może przynieść nawet minimalne korzyści. Jedna licencja obejmuje wersje oprogramowania dla różnych systemów operacyjnych, oraz udzielana jest na nieograniczoną liczbę stanowisk. Dostępne są również bezpłatne wersje programów tzw. „wersje z reklamami”.

Struktura systemu

System projektowany jest z myślą o małych i średnich firmach. Ma umożliwiać otrzymywanie aktualnych informacji o sytuacji firmy na bieżąco. System pracuje na dwóch poziomach:


  • Poziom administracji bieżącej (realizowany w czasie rzeczywistym)
    Obsługuje rejestrację dokumentów zewnętrznych, generuje dokumenty sprzedaży, prowadzi ewidencję magazynową, kontroluje majątek firmy, stanowi bazę wiedzy o obecnych i potencjalnych kontrahentach. Historia kontaktów z kontrahentami umożliwia stały nadzór nad pracą działu handlowego a szczególnie nad aktywnością handlowców. Jest to część systemu niezależna od rodzaju prowadzonej księgowości


  • Poziom obsługi księgowej (może być realizowany z opóźnieniem np. przez zewnętrznego księgowego):
    W zależności od rodzaju prowadzonej księgowości w programie Lefthand Mała Księgowość  generujemy podatkową księgę przychodów i rozchodów  a w  przypadku pełnej księgowości bilansowej  obejmuje dekretację i księgowanie wprowadzonych wcześniej dokumentów oraz generowanie ksiąg handlowych. Ponieważ większość informacji o dokumentach jest już wcześniej wprowadzona do systemu, ogranicza to znacznie nakład pracy działu księgowości.
 
Copyright © 2018 LH Software Sp. z o.o. Sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone.