site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 
Pobierz program

Terminy szkolen
 

KADRY I PŁACE

Stowarzyszenia/Fundacje

PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ

SPRZEDAŻ I MAGAZYN

MAŁA FIRMA

MAŁA KSIĘGOWOŚĆ
Pełna Księgowość
 Partner serwisu biuro rachunkowe warszawa i ząbki 

Od ponad 15 lat tworzymy dla Państwa profesjonalne oprogramowanie dla firm, oprogramowanie dla biur rachunkowych, programy księgowe, a także najlepsze w Polsce systemy do obsługi działalności stowarzyszeń. Każdy rodzaj działalności wymaga innych modułów obsługujących różne operacje wykonywane w procesie jej prowadzenia. Dlatego w ofercie obejmującej programy dla firm znajdą Państwo zarówno zaawansowane produkty jak pełna księgowość, jak i program do księgowania operacji w małym przedsiębiorstwie (w skrócie nazywany jako program do kpir), program do wystawiana faktur oraz program magazynowy. Dobrze, gdy program do faktur jest prosty w obsłudze, ale jednocześnie posiada wiele zróżnicowanych funkcji i współpracuje dodatkowo z modułem księgowym.

Specyficznymi zasadami rządzi się funkcjonowanie sektora organizacji pozarządowych. Ich działalność jest obwarowana przepisami szczególnymi, które nakładają na podmioty NGO dodatkowe obowiązki. Wśród propozycji skierowanych do tych organizacji można znaleźć między innymi, stworzony specjalnie dla tego typu działalności program do prowadzenia księgowości, jak i programy obsługujące kadry i płace. Posiadamy także szeroką ofertę obejmującą programy księgowe dla biur rachunkowych. Ze względu na szeroki zakres obsługi finansowej jaką prowadzą te podmioty, duże zróżnicowanie form działalności prowadzonej przez Klientów, a także indywidualne ich potrzeby, programy dla biur rachunkowych muszą wychodzić naprzeciw wymaganiom profesjonalnych użytkowników. Dla podmiotów prowadzących zawodową działalność w zakresie finansów mamy bogatą ofertę, w której znaleźć można między innymi: program do pełnej księgowości, program do księgowości dedykowany do obsługi firm, które nie są objęte wymogiem prowadzenia pełnej księgowości, program kadrowo płacowy, program do fakturowania oraz inne produkty w kategorii program dla biur rachunkowych. W dzisiejszych czasach program dla biura rachunkowego to podstawa pracy osoby zajmującej się księgowością i coraz częściej staje się on wręcz niezbędny.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały Państwa oczekiwania, dlatego jesteśmy wdzięczni za wszelkie uwagi od naszych Klientów, a także referencje organizacji, które już zakupiły od nas program księgowy. Mamy w swojej ofercie także programy księgowe dla nowych firm i nowych biur rachunkowych. Każdy nasz program księgowy dla nowej firmy można nabyć na preferencyjnych warunkach ze zniżką, na raty lub w ramach leasingu oprogramowania księgowego LeftHand.

Copyright © 2015 Lefthand Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.