site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 


Dane kontaktowe
 

Zasady licencjonowania - licencje dla odbiorców indywidualnych

  • Licencja udzielana jest dla jednego podmiotu gospodarczego.

  • Licencja obejmuje wersje oprogramowania dla różnych systemów operacyjnych.

  • Licencja udzielana jest na nieograniczoną liczbę stanowisk.

  • Zawsze wymagana jest rejestracja programu.

Wersje programu

Wersja testowa - przeznaczona do przetestowania funkcjonalności, posiada funkcjonalność wersji komercyjnej. W tej wersji programu przy starcie pojawiają się plansze reklamowe, nie są również wydawane aktualizacje. Użytkownikom bezpłatnej wersji testowej nie przysługuje wsparcie techniczne świadczone przez firmę LeftHand. Wersja ta jest ograniczona czasowo do 35 dni od momentu pierwszego uruchomienia. Jeżeli po testach program w wersji testowej spełni oczekiwania klienta, istnieje możliwość uzyskania prawa do korzystania z pomocy technicznej i aktualizacji po wykupieniu licencji komercyjnej w sklepie internetowym On-Line.

Wersja komercyjna
- Licencja na programy jest bezterminowa. W przypadku wersji elektronicznej, obowiązek utworzenia kopii zapasowej pliku instalacyjnego spoczywa na użytkowniku. Lefthand nie przechowuje wersji archiwalnych plików instalacyjnych. Po zakupie programu użytkownik uzyskuje prawo do pobierania nowych wersji programu przez okres 1 miesiąca od daty zakupu. Nabycie programu nie uprawnia do korzystania z pomocy technicznej.
Jeżeli użytkownik chce mieć prawo do korzystania ze wsparcia technicznego i pobierania uaktualnień, powinien wykupić, odpowiedni, 12 miesięczny pakiet abonamentowy w sklepie internetowym.

Pomoc techniczna - Pomoc techniczna przysługuje tylko Klientom, którzy wykupili odpowiedni pakiet pomocy technicznej oraz używają aktualnie dostępnej na naszych stronach wersji programu lub wersji ją poprzedzającej ( jedna wersja programu wstecz)


Zmiany w funkcjonowaniu Pomocy Technicznej


Zasady licencjonowania - licencje do dalszej odsprzedaży

LeftHand Developer License

Licencja LeftHand Developer License to licencja przygotowana specjalnie dla developerów oferujących swój produkt chcących wzbogacić swoją ofertę o aplikacje firmy LeftHand. Licencja LeftHand Developer License to 50% upustu na wszystkie aplikacje LeftHand do dalszej odsprzedaży lub abonament obejmujący okres jednego roku w cenie.

Sprzedaż aplikacji LeftHand objętych licencją LeftHand Developer License jest dozwolona tylko wraz z oprogramowaniem oferowanym przez klienta.


LeftHand Publisher License

Licencja LeftHand Publisher License jest licencją dla wydawnictw chcących uzupełnić wydawane przez siebie pisma lub książki o pełne wersje aplikacji LeftHand. Ceny licencji dla pozycji do 1000 egzemplarzy.


LeftHand OEM License

Licencja LeftHand OEM License jest licencją dla firm oferujących rozwiązania sprzętowe chcących uzupełnić ofertę o pełne wersje aplikacji LeftHand. Ceny licencji dla produktów do 1000 egzemplarzy.

Ceny licencji Developer, Publisher, OEM mogą być indywidualnie negocjowane.

 
Copyright © 2018 LH Software Sp. z o.o. Sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone.