site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 


Prośba o przesłanie wersji testowej programu dla Stowarzyszeń i Fundacji

LeftHand dla Stowarzyszeń i FundacjiAby otrzymać za darmo na 35 dni wersję testową programu LeftHand dla Stowarzyszeń i Fundacji, dostęp do filmów instruktażowych oraz darmową politykę rachunkowości należy wypełnić poniższy formularz kontaktowy.
 
Prośba o nieodpłatną wersję testową programu LeftHand dla Stowarzyszeń i Fundacji
Po wypełnieniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem, przekaże Państwu informacje jak pobrać wersję testową programu i odpowie na wszystkie pytania dotyczące programu. Można się z nami również skontaktować dzwoniąc na numer (22) 427 37 18 lub 505 971 270 (pn-pt, 8:00-16:30)
Osoba kontaktowa:
Numer telefonu:
Adres e-mail:
Skąd nas znasz?
Zabezpieczenie antyspamowe
Wpisz w polu obok wynik operacji 1 + 2 =
 
 


Numer wersji: 4.6.50-6142
Lista aktualnych zmian w programie.

Od poniedziałku do piątku nasi konsultanci mogą się z Państwem skontaktować w godzinach 9:00 - 16:30.

Czernickie Stowarzyszenie Aktywnych Społecznie
   "Zdecydowaliśmy się na program LeftHand ponieważ jest bardzo funkcjonalny i łatwy w obsłudze, zapewnia łatwe rozliczanie projektów oraz szybkie księgowanie dokumentów. Poleciła nam go nasza księgowa, która ma już doświadczenie w pracy na tym programie. Program LeftHand nie jest drogi w porównaniu z innymi tego typu programami. W 100% spełnia nasze oczekiwania i na prawdę jest to bardzo dobry program dostosowany do potrzeb stowarzyszeń i fundacji."
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym RAZEM ŁATWIEJ Gminy Czernica
   "Pani Anna Kotela księgowa Stowarzyszenia, pobierała wersję testową programu w lipcu. Pod koniec sierpnia Stowarzyszenie zakupiło cały pakiet dla organizacji, czyli dożywotnią licencję, 12-miesięczny abonament na aktualizacje i roczne wsparcie techniczne, otrzymując dodatkowo bezpłatne szkolenie z obsługi programu dla jednej osoby w prezencie. Organizacja miała możliwość skorzystania z naszej oferty promocyjnej. Pani Anna poprosiła jeszcze o mailowe zapewnienie, że koszt abonamentu w przyszłych latach nie zmieni się i będzie wynosił konkretną ustaloną kwotę. Przy tej okazji warto podkreślić, że użytkownicy, który zachowują ciągłość abonamentową mają gwarancję stałego abonamentu. Mogą być zatem spokojni, że nagle za rok nie będą musieli zapłacić więcej niż stanowiła umowa na początku."
Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki, Pani Elżbieta Wojtysiak
   "Lubelski Klub Przyjaciół Siatkówki korzysta z programu Lefthand przy prowadzeniu rachunkowości stowarzyszenia. Jest przejrzysty i łatwy w obsłudze. Korzystanie z programu gwarantuje wygodę i zaoszczędzony czas. Jest wystarczająco intuicyjny, wydruki są czytelne a zestawienie obrotów i sald pozwala na różnych poziomach odczytywać jednocześnie analitykę i syntetykę."


(Powrót do poprzedniej strony)Copyright © 2018 LH Software Sp. z o.o. Sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone.