site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 


Szkolenie z obsługi programu LeftHand Pełna Księgowość dla stowarzyszeń i fundacji


SZKOLENIE

z obsługi programu LeftHand Pełna Księgowość dla Organizacji Pozarządowych


Celem szkolenia
jest nauka szybkiej i sprawnej obsługi programu LeftHand Pełna Księgowość. Szkolenie prowadzone jest w grupach do 12 osób i trwa ok. 6-7 godzin. Podczas kursu każdy uczestnik ma możliwość zadawania indywidualnych pytań, dlatego szkolenie polecane jest nie tylko nowym użytkownikom programu, ale także i tym, którzy korzystają z niego już jakiś czas, jednak potrzebują dodatkowego wsparcia.


Szkolenie prowadzi Mariusz Gonera,
twórca wersji programu dla Stowarzyszeń i Fundacji, specjalista z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości z 20 -letnim doświadczeniem zawodowym. Profesjonalny analityk i szkoleniowiec.


Szkolenie obejmuje:
Podstawowe informacje o zasadach obsługi programu LeftHand.
Omówienie bloku finansowo - księgowego.
Omówienie bloku środków trwałych.
Omówienie elementów modułu kadrowo - płacowego.
Opcjonalne omówienie pozostałych modułów, interesujących wybrane osoby.
Omówienie technicznych zagadnień obsługi programu LeftHand.
Wskazanie materiałów instruktażowych (np. filmów instruktażowych) na stornie www.lefthand.com.pl, umożliwiających samodzielne przećwiczenie zagadnień omówionych na szkoleniu.

Najbliższy termin szkolenia: 31.01.2020

Początek szkolenia: 8:30
Koniec szkolenia: ok 14:30-15:30 (w zależności od ilości pytań dodatkowych).

Miejsce szkolenia: Warszawa, ul. Jagiellońska 78 lok 53.
Cena: od 0 do 400 zł netto / os.*

*Organizacje, które kupiły pełny pakiet programu LeftHand Pełna Księgowość dla Stowarzyszeń i Fundacji w ciągu ostatnich 12 miesięcy mogą skorzystać ze szkolenia na wcześniej ustalonych warunkach (nawet za 0 zł). Prosimy wówczas o kontakt telefoniczny pod numer 505 971 270. Pełny pakiet to jednoczesny zakup dożywotniej licencji, 12 miesięcznego abonamentu na aktualizacje oraz 12 miesięcznej pomocy technicznej.

Grupa szkoleniowa nie może przekroczyć 12 osób, tak więc o rejestracji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.

Pozostało 7 wolnych miejsc!


 
Formularz zapisu na szkolenie dla Stowarzyszeń i Fundacji
Po wypełnieniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i odpowie na pytania dotyczące programu. Można się z nami również skontaktować dzwoniąc na numer (22) 427 37 18 lub 505 971 270
Zamawiam:
Osoba kontaktowa:
Nazwa stowarzyszenia/fundacji:
Numer NIP:
Adres siedzimy stowarzyszenia/fundacji:
Telefon:
Adres e-mail:
Zabezpieczenie antyspamowe!
Wpisz obok wynik operacji 1 + 2
 
 
 
Zapraszamy na szkolenie.

Przykładowe opinie uczestników szkolenia:

"Szkolenie, w którym uczestniczyłam, po zakupie programu "Pełna księgowość dla stowarzyszeń i fundacji" to świetna propozycja. Bardzo przystępnie, rzeczowo, a przede wszystkim w miłej atmosferze poznajemy zasady obsługi programu. Na każde pytanie zadane przez uczestników szkolenia otrzymujemy rzetelną odpowiedź od prowadzącego. Szczerze polecam również późniejszą współpracę."

Ewa Błesińska
Księgowa
Katolickie Stowarzyszenie Serca dla Serc


"Szkolenie z zakresu obsługi programu LeftHand dla Stowarzyszeń, prowadzone przez firmę, to nie tylko dobrze wydane pieniądze na podniesienie kompetencji, ale również możliwość spotkania z przedstawicielami innych organizacji, mających często podobne praktyczne problemy i dylematy. Program szkolenia, jak i sami prowadzący w zdecydowanej mierze, w sposób łatwy, przystępny i wyczerpujący byli w stanie odpowiedzieć na stawiane w trakcie szkolenia pytania dotyczące nie tylko zagadnień związanych z oferowanym programem, ale również stricte księgowych. Wszystkim organizacjom, szukającym dobrego programu z dobrym wsparciem technicznym i merytorycznym zdecydowanie polecam LeftHand dla Stowarzyszeń i Fundacji."

Fundacja Obserwatorium Zrównoważonego Rozwoju
Prezes, Igor Sulich
stow1
"... proces związany z organizacją i przebiegiem szkolenia spełnił nasze oczekiwania. Szkoleniowiec z Państwa firmy przeprowadził szkolenie w sposób rzetelny i fachowy reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego. Poruszone zagadnienia były przedstawione w sposób interesujący i poparte przykładami. Nasi pracownicy otrzymali wiele cennych wskazówek i rozwiązań problemów, które są przydatne w codziennym użytkowaniu programu..."

Stowarzyszenie Harmonia
Prezes, Krzysztof Piotrowiak
stow1
"Kurs obsługi programu księgowego LeftHand dla stowarzyszeń i fundacji spełnił moje oczekiwania jeżeli chodzi o wiedzę na temat tego programu. Szkolenie było tak dopasowane aby nawet osoby "zupełnie zielone" były w stanie sobie poradzić. Zdobyte umiejętności w posługiwaniu się programem bardzo ułatwią mi obecną pracę, a w razie wątpliwości zawsze mogę liczyć na bardzo sprawną pomoc działu technicznego. Z pewnością polecę go znajomym.

Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji Nasz Bocian
Agnieszka Damska

stowarzyszenia referencja 1
"Biuro rachunkowe Warszawa-Księgowa rekomenduje firmę LeftHand w zakresie oferowanego szkolenia z programu księgowego dla stowarzyszeń. Szkolenie spełniło nasze oczekiwania dotyczące funkcjonalności i możliwości programu oraz było przeprowadzone w sposób profesjonalny

Biuro Rachunkowe Warszawa-Księgowa
Agnieszka Bieniewicz

programy księgowe opinie
"Szkolenie z programu księgowego LeftHand dla Stowarzyszeń i Fundacji było dobrze przeprowadzone zarówno organizacyjnie jak i merytorycznie. Materiał przekazany był przez profesjonalnego wykładowcę oraz w sposób zrozumiały zarówno dla początkujących jak również dla już wdrożonych. Wszelkie wątpliwości wyjaśniane były w sposób wyczerpujący. Przekazana wiedza umożliwia szybkie podjęcie pracy z programem księgowym, bądź też zweryfikowanie obecnie prowadzonej księgowości. Na szkoleniu panowała przemiła atmosfera. Szkolenie spełniło nasze oczekiwania."

Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzyczne I i II st. w Sochaczewie
Vice Prezes, Joanna Niewiadomska-Kocik

program księgowy dla stowarzyszeń opinie
"Fundacja Pomocy Szkole im. Edwarda Machniewicza w Górze udziela referencji LH Software Sp. z o.o. Sp. k. w sprawie szkolenia nt. "Obsługa programu LeftHand Pełna Księgowość" przeprowadzonego w dniu 18 lipca 2014r. Szkolenie było przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Prowadzący w sposób zrozumiały wyjaśnił zasady obsługi w/w programu. Po zapoznaniu słuchaczy z daną częścią obsługi programu prowadzący utrwalał ich wiedzę poprzez ćwiczenia praktyczne"

Fundacja Pomocy Szkole im. E. Machniewicza
Księgowa - Krystyna Wiśniewska

program księgowy dla stowarzyszeń opinie
"Program LeftHand dla organizacji pozarządowych spełnił nasze oczekiwania w zakresie usprawnienia prac finansowo-księgowych i sprawozdawczych. oprócz podstawowego modułu księgowego program zawiera moduł kadrowo-płacowy i moduł umożliwiający generowanie deklaracji podatkowych. Dodatkowo można rozliczać operacje kasowe i bankowe tworząc raporty. Kupując program kierowaliśmy się jego funkcjonalnością, ceną oraz możliwością korzystania z pomocy technicznej. Materiały szkoleniowe otrzymane przy zakupie programu pozwoliły na zapoznanie się z zasadami obsługi programu a szkolenie zorganizowane w siedzibie firmy LeftHand rozwiały wszelkie wątpliwości związane z pracą z tym programem."

Kaliski Klub Sportowy Włókniarz 1925 Kalisz
Księgowa - Krystyna Kościelna

program księgowy dla stowarzyszeń opinie włókniarz
"Serdecznie zachęcamy do korzystania z programu LeftHand Księgowość dla stowarzyszeń oraz szkoleń dotyczących użytkowania tego oprogramowania. Podczas 8 godzinnego warsztatu w sposób przystępny i kompletny przedstawione zostały możliwości programu oraz jego funkcjonalności. Prowadzący był otwarty na pytania, a przy tym używał praktycznych przykładów pozwalających ma jeszcze lepsze zrozumienie prezentowanych treści. Podsumowując polecamy zakup programu LeftHand Księgowość dla stowarzyszeń oraz zachęcamy do korzystania ze szkoleń z zakresu użytkowania w/w oprogramowania."

Stowarzyszenie Inkubator Kreatywności Społecznej
Księgowy - Łukasz Szczepańczyk

program księgowy dla stowarzyszeń opinie siks
"Miałem okazję wziąć udział w prowadzonym przez firmę LeftHand szkoleniu z programu księgowego.Pomimo, ze tematyka szkolenia była wymagająca, treści merytoryczne przekazywane były w sposób jasny i klarowny, a duża ilość ćwiczeń praktycznych umożliwiła mi lepsze poznanie schematów oraz funkcji programu, przez co praca księgowego w Stowarzyszeniu będzie łatwiejsza i prostsza. Duża dbałość o uczestników szkolenia oraz możliwość praktyki pod okiem doświadczonego trenera to najważniejsze cechy tego szkolenia."

Stowarzyszenie na Rzecz Kultury i Dialogu 9/12
Księgowy - Piotr Klir

program księgowy dla stowarzyszeń opinie siks

 

Copyright © 2018 LH Software Sp. z o.o. Sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone.