site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 


Sprzedaż i Magazyn
 Instrukcje   Pobierz  Lista zmian  System 

Sprzedaż i Magazyn

Jest to program sprzedażowy (program do fakturowania) i program magazynowy. Pozwala na kompleksowe zarządzanie fakturami, rachunkami i paragonami, wieloma rodzajami dokumentów magazynowych (PZ, WZ, MM) i zamówieniami.  Umożliwia importowanie sprzedaży, kosztów, kontrahentów i towarów z innych programów, ma eksport danych i obsługuje faktury seryjne oraz abonamentowe. Posiada zestaw raportów sprzedażowych. Umożliwia wysyłanie do klienta faktur w formie elektronicznej. Obsługuje JPK.


Dlaczego warto wybrać LeftHand Sprzedaż i Magazyn:

 możliwość instalacji na dowolnej ilości komputerów

 stale aktualizowany i rozbudowywany

 prosta obsługa faktur i magazynu

 zestaw przydatnych raportów sprzedażowychTestuj program za darmo   Sprawdź cenę   Pierwsze kroki z programem LeftHand - film instruktażowy
Kup program   Lista funkcji programu LeftHand Sprzedaż i Magazyn   
Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące programu LeftHand Sprzedaż i Magazyn to wypełnij poniższy formularz kontaktowy
 
Konsultacja dotycząca programu LeftHand Sprzedaż i Magazyn
Po wypełnieniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i odpowie na pytania dotyczące programu.
Osoba kontaktowa:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Zabezpieczenie antybotowe!
Wpisz obok wynik operacji 1 + 2
 
 
 


LeftHand program handlowo magazynowy.
Jak wybrać dobre programy handlowe magazynowe dla małej firmy?

      Oprogramowanie dla małej firmy szczególnie program handlowy czy program magazynowy powinny w jak największym stopniu spełniać oczekiwania postawione przez użytkownika. Należy zwrócić uwagę czy program księgowy dla małej firmy jest zintegrowany z modułem typu program do prowadzenia magazynu czy program do fakturowania (program do faktur VAT, proforma, RR, korekta, zaliczkowa). Im bardziej uniwersalny jest program tym bardziej warto zastanowić się nad jego wyborem.
       Szczególnie programy do wystawiania faktur powinniśmy rozpatrywać pod kontem obsługi wszystkich rodzajów potrzebnych nam faktur.
       Każdy dobry program handlowo magazynowy pozwala na zarządzanie szeroką gamą dokumentów magazynowych – należny upewnić się czy posiada dokumenty magazynowe PZ, PW, WZ, RW, MM. W sytuacji gdy nie wszystkie programy do fakturowania pozwalają na definiowanie wielu linii numeracyjnych do nadawania numerów fakturom, należy dowiedzieć się czy dany program ma taką funkcję.
       Firma LeftHand od ponad 11 lat tworzy i aktualizuje dla Państwa oprogramowanie handlowe i magazynowe. Kompleksowość naszych programów i bardzo dobre warunki cenowe zakupu sprawiają, że naszymi klientami jest już kilka tysięcy firm z bardzo różnych branż. Nasze programy handlowo magazynowe pozwalają na obsługę różnych przypadków występujących w Państwa firmach – pozwalają na definiowanie nieograniczonej liczby magazynów, na definiowanie dowolnej liczby linii numeracyjnych faktur i automatycznie współpracują z naszymi rozwiązaniami typu program księgowy do p.kpir. LeftHand Sprzedaż i Magazyn jest doskonałym rozwiązaniem praktycznie dla każdej małej i średniej firmy. Naszymi dotychczasowymi klientami są firmy m. in. z branż: budowlana, handlowa, usługowa, produkcyjna, transportowa i innych. Programy LeftHand są stale rozwijane. Mamy nadzieję, że nasze oprogramowanie będzie dla Państwa dobrym narzędziem wspomagającym prowadzenie własnej firmy.
       Dziękujemy Państwu za zainteresowanie się naszymi programami handlowo magazynowymi i zachęcamy Państwa do kontaktu z pracownikami naszej firmy w celu dobrania dla Państwa najbardziej optymalnej oferty w optymalnej dla Państwa cenie.


 
Copyright © 2018 LH Software Sp. z o.o. Sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone.