site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 


Mała Firma: Complex Business Solution
 Instrukcje   Pobierz   Filmy
Lista zmian  Porównanie 


Mała Firma: Complex Business Solution

Szukasz dobrego programu księgowego i handlowego?
LeftHand spełni Twoje potrzeby!

LeftHand Mała Firma to program do zarządzania firmami rozliczającymi się w oparciu o książkę przychodów i rozchodów. Wyposażony jest o moduły sprzedaż (handel),  importowanie sprzedaży, kosztów, kontrahentów i towarów z innych programów, eksport danych, faktury seryjne i abonamentowe, operacje magazynowe, płacowe, kasę  i bank, automatyczne wypełnianie deklaracji podatkowych, e-Deklaracje, obsługuje JPK, środki trwałe, sprawdzanie statusu VAT kontrahentów w systemie PL oraz VIES, sprawdzanie rachunków bankowych w tzw. białej księdze VAT, pobieranie danych kontrahentów z Gus i wiele innych [kliknij tutaj].


Dlaczego warto wybrać LeftHand Mała Firma:

 dodatkowe moduły w cenie licencji

 możliwość używania na dowolnej liczbie stanowisk

 stale aktualizowany i zgodny z przepisami prawa

 indywidualne szkolenia i wdrożenia

LeftHand Mała Firma
 

Testuj program za darmo     Sprawdź cenę     Pierwsze kroki z programem LeftHand - film instruktażowy
Kup program     Lista funkcji programu LeftHand Pełna Księgowość    

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące programu LeftHand Mała Firma to wypełnij poniższy formularz kontaktowy
Konsultacja dotycząca programu LeftHand Mała Firma
Po wypełnieniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i odpowie na pytania dotyczące programu.
Osoba kontaktowa:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Zabezpieczenie antybotowe!
Wpisz obok wynik operacji 1 + 2
 
 
 
Prosimy o podanie prawdziwych danych, dzięki temu będziemy mogli Państwu pomóc. Dane pozyskane przez ten formularz nie będą udostępniane.


LeftHand program handlowo magazynowy.
LeftHand program księgowy dla książki przychodów i rozchodów.
Jak wybrać dobre programy handlowe magazynowe i księgowe dla małej firmy?

      Oprogramowanie dla małej firmy szczególnie program finansowo księgowy, program handlowy czy program magazynowy powinny w jak największym stopniu spełniać oczekiwania postawione przez użytkownika. Należy zwrócić uwagę czy program księgowy dla małej firmy jest zintegrowany z modułem typu program do prowadzenia magazynu czy program do fakturowania (program do faktur). Im bardziej uniwersalny jest program tym bardziej warto zastanowić się nad jego wyborem.
       Szczególnie programy do wystawiania faktur powinniśmy rozpatrywać pod kontem obsługi wszystkich rodzajów potrzebnych nam faktur i automatycznej współpracy z modułem księgowym. Gdy bierzemy pod uwagę program do samozatrudnienia to powinniśmy dodatkowo upewnić się, że testowane przez nas oprogramowanie pozwala wystawiać umowę o dzieło, umowę zlecenie i wygenerować deklarację PIT dla pracowników.
       Każdy dobry program handlowo magazynowy pozwala na zarządzanie szeroką gamą dokumentów magazynowych – należny upewnić się czy posiada dokumenty magazynowe PZ, PW, WZ, RW, MM. W sytuacji gdy nie wszystkie programy do fakturowania pozwalają na definiowanie wielu linii numeracyjnych do nadawania numerów fakturom, należy dowiedzieć się czy dany program ma taką funkcję. Firma LeftHand oferuje również program księgowy dla małych firm w ramach programu wspierania przedsiębiorczości. Proponowany program księgowy dla nowych firm zawiera pełen komplet modułów ale jest dostępny na innych warunkach finansowych. Programy księgowe dla nowych firm można nabyć na dogodnych warunkach z rabatem, na raty lub w ramach leasingu oprogramowania księgowego LeftHand.
       Firma LeftHand od ponad 11 lat tworzy i aktualizuje dla Państwa oprogramowanie do książki przychodów i rozchodów pod nazwą mała księgowość lub podatkowa książka przychodów i rozchodów. Kompleksowość naszych programów i bardzo dobre warunki cenowe zakupu sprawiają, że naszymi klientami jest już kilka tysięcy firm z bardzo różnych branż. Nasze programy handlowo magazynowe pozwalają na obsługę różnych przypadków występujących w Państwa firmach – pozwalają na definiowanie nieograniczonej liczby magazynów, na definiowanie dowolnej liczby linii numeracyjnych faktur i automatycznie współpracują z naszymi rozwiązaniami typu program księgowy do kpir.
       Program finansowo księgowy dla małej firmy opracowany przez nas zapewnia bardzo bogaty zestaw dodatkowych modułów: kasowy, środki trwałe oraz wartości niematerialne i prawne, wystawianie umów o dzieło i zlecenie. Programy handlowe i programy magazynowe z serii LeftHand Mała Księgowość, LeftHand Mała Firma czy LeftHand Sprzedaż i Magazyn są doskonałym rozwiązaniem praktycznie dla każdej małej i średniej firmy. Naszymi dotychczasowymi klientami są firmy m. in. z branż: budowlana, handlowa, usługowa, produkcyjna, transportowa i innych. Programy finansowo księgowe LeftHand dla książki przychodów i rozchodów są stale rozwijane i dostosowywane do zmieniających się przepisów prawa. Mamy nadzieję, że nasze oprogramowanie księgowe do kpir będzie dla Państwa dobrym narzędziem wspomagającym prowadzenie własnej firmy.
       Dziękujemy Państwu za zainteresowanie się naszymi programami księgowymi do kpir oraz programami handlowo magazynowymi i zachęcamy Państwa do kontaktu z pracownikami naszej firmy w celu dobrania dla Państwa najbardziej optymalnej oferty w optymalnej dla Państwa cenie.

 
Copyright © 2018 LH Software Sp. z o.o. Sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone.