site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 


 
Program księgowy dla Stowarzyszeń i Fundacji


LeftHand Pełna Księgowość

dla Stowarzyszeń i Fundacji
  Najbardziej ekonomiczny w zakupie - indywidualne rabaty dla nowych i małych podmiotów
  Prosty i łatwy w obsłudze - darmowe filmy instruktażowe na YouTube, instrukcja obsługi w programie
  Kursy on-line księgowe i z obsługi programu LeftHand
  Profesjonalna i miła obsługa naszych pracowników
  Najkrótszy czas realizacji zamówienia na rynku - do 15 min. od złożenia
Kontakt do działu handlowego dla organizacji pozarządowych:
Tel. 22 427 37 18
e-mail: katarzyna.milewska@lefthand.com.plPrezentacja programu


                 Zalety programu:

łatwe rozliczanie projektów i szybkie księgowanie dokumentów
możliwość przetestowania za darmo przez 35 dni
bardzo prosta instalacja - zobacz jak zainstalować wersję testową
plan kont dostosowany w 100% do potrzeb NGO
bilans, rachunek wyników i deklaracje zsynchronizowane z planem kont
automatyczny import wyciągów bankowych
moduł e-Deklaracje, środki trwałe i faktury
obsługa JPK (JPK_KR, JPK_WB, JPK_FA, JPK_VAT)
dostęp do pomocy technicznej już na etapie testowania!
praktyczna instrukcja obsługi programu z przykładami
szczegółowa lista funkcji w programieDo każdego zamówienia polityka rachunkowości GRATIS!
Aktualnie z programu LeftHand korzysta ponad 4200 Organizacji Pozarządowych. Oto opinie księgowych:

„...Myślałam,że sobie bez pomocy nie poradzę. Wystarczyły tylko materiały szkoleniowe do obsługi programu. Program jest bardzo dobry, łatwy w obsłudze. Polecałabym zakup innym księgowym...”

Ewa Banaszczyk
Stowarzyszenie Polskich Energetyków Oddział w Radomiu


„...Zakupiony przez nas program firmy LH Software w zupełności spełnia nasze oczekiwania. W przeciwieństwie do innych tego typu programów dostępnych na rynku posiada wszystkie moduły w jednym, tj. FK, kasa, środki trwałe, kadry...”

Rudnicka Dorota
Główny księgowy Stowarzyszenia Historycznego „ORZEŁ”
.


Więcej opinii poniżej                    

 
Kontakt: 22 427 37 18
e-mail: katarzyna.milewska@lefthand.com.pl

poprzez szybki formularz kontaktowy: kliknij tutaj aby wysłać zapytanie do firmy LeftHand


LeftHand program księgowy dla stowarzyszeń. LeftHand program księgowy dla fundacji.
LeftHand program księgowy dla NGO.
Jak wybrać dobre programy księgowe dla stowarzyszeń i fundacji?

      Wybierając program księgowy dla stowarzyszeń, program księgowy dla fundacji, program księgowy dla ngo, program księgowy dla związku zawodowego czy program księgowy dla rodzinnego ogrodu działkowego zawsze stajemy w sytuacji konieczności podjęcia właściwej decyzji. Chcielibyśmy w takiej sytuacji uzyskać właściwą pomoc i poradę jakie programy księgowe dla stowarzyszeń czy programy księgowe dla fundacji w największym stopniu spełniają wymogi stawiane przez prawo. Biorąc pod uwagę, że księgowość stowarzyszeń i księgowość fundacji jest nieco inna niż spółek prawa handlowego koniecznie powinniśmy poszukać i kupić program księgowy dostosowany jak najlepiej do zasad księgowości NGO.
       Firma LeftHand od ponad 11 lat współpracuje w bardzo szeroką grupą stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, związków zawodowych i innych organizacji NGO aby tworzyć najlepsze w Polsce oprogramowanie księgowe dla stowarzyszeń i oprogramowanie księgowe dla fundacji. W tym momencie mamy dostosowany w 100% program dla stowarzyszeń i program dla fundacji, którego instalacja i konfiguracja zajmie Państwo 3-5 minut. Nasz program do księgowania dla stowarzyszeń wyposażony jest we wzorcowy plan kont z podziałem na koszty i przychody statutowe (odpłatne, nieodpłatne) oraz z wyodrębnioną ewidencją realizowanych projektów i zadań. Programy dla fundacji i programy dla stowarzyszeń posiadają również automatyczne generowanie deklaracji CIT-8, CIT-8/O, CIT-D oraz automatyczne generowanie rachunku wyników i bilansu (sprawozdania finansowego) w oparciu o ustawienia planu kont. Udostępniamy też nieodpłatnie politykę rachunkowości tak aby nasze programy finansowo księgowe dla stowarzyszeń i programy finansowo księgowe dla fundacji można było łatwo wdrożyć w Państwa organizacjach.
       Niewątpliwą zaletą jaką daje pełna księgowość dla stowarzyszeń i pełna księgowość dla fundacji są bardzo dogodne warunki zakupu naszych programów księgowych. Zawsze mają Państwo możliwość negocjacji statecznej ceny zakupu, ponieważ rozumiemy że wiele organizacji nie stać na podstawowe koszty działalności a co dopiero na nabycie oprogramowania księgowego.
       Każda organizacja, która zakupi pakiet na nasz program do księgowości dla stowarzyszeń lub program do księgowości dla fundacji otrzymuje bezpłatne szkolenie z obsługi dla jednej osoby – pozwala to na wdrożenie programu księgowe bez obaw czy sobie poradzimy z poznaniem zasad jego użytkowania.
       Programy księgowe dla NGO tworzone przez firmę LeftHand cechują się bardzo dużą niezawodnością i szybkością działania. Wielu naszych użytkowników zdecydowało się na przekazanie nam referencji po dłuższym okresie korzystania z programu – jesteśmy zawsze wdzięczni za wszelkie uwagi, które pozwalają na to aby programy finansowo księgowe dla stowarzyszeń i program finansowo księgowy dla fundacji stawały się coraz lepsze.
       Firma LeftHand dba o to aby pracownicy działu technicznego i handlowego posiadali odpowiedni poziom wiedzy merytorycznej i praktycznej aby pomóc Państwu w rozpoczęciu pracy na programie i przy jego wdrożeniu w Państwa organizacji. Zależy nam aby program dla stowarzyszeń i program dla fundacji spełniał oczekiwania coraz szerszej grupy organizacji pozarządowych, dlatego też ostatnio rozpoczęliśmy prace nad rozwojem oprogramowania dla rodzinnych ogrodów działkowych – jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi w tym zakresie.
       Każde oprogramowanie dla stowarzyszeń i oprogramowanie dla fundacji powinno spełniać wymogi ustawy o rachunkowości o stosownych rozporządzeń Ministra Finansów – na stronie „www.lefthand.pl” mogą Państwo komplet dokumentacji techniczno księgowej potwierdzającej wysoki poziom jakości w tym zakresie.
       Dziękujemy Państwu za zainteresowanie się naszymi programami księgowymi dla stowarzyszeń i fundacji oraz związków zawodowych i rodzinnych ogrodów działkowych i zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami w celu dobrania dla Państwa najlepszej oferty.

 
Copyright © 2018 LH Software Sp. z o.o. Sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone.