site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 


LeftHand Kadry i Płace
 Instrukcje   Pobierz    Filmy
Lista zmian  Porównanie 

LeftHand Kadry i Płace


Szukasz dobrego programu kadrowo-płacowego?
Sprawdź LeftHand Kadry i Płace!


LeftHand Kadry i Płace to kompleksowy program kadrowo płacowy służący do obsługi różnorodnych, nawet specyficznych zagadnień kadrowych i płacowych w firmie. Dzięki współpracy z programem Płatnik, obsłudze Zakładowego Funduszu Świadczeń oraz generowaniu e-deklaracji skarbowych i deklaracji ZUS, aplikacja staje się wspaniałym narzędziem do wykorzystania w niemal każdej firmie, jednostce budżetowej a także w biurach rachunkowych lub stowarzyszeniach.

 


Najważniejsze funkcje programu:


 • tworzenie dowolnych rozliczeń typu: listy płac, abcencje, świadczenia, potrącenia, umowy o dzieło i zlecenia, udział w radach nadzorczych, kontrakty menadżerskie, rozliczenie pracowników oddelegowanych do pracy za granicę oraz wiele innych,
 • prowadzenie kartotek osobowych, wydruk dokumentów kadrowych, prowadzenie kalendarzy grupowych i indywidualnych, ewidencja czasu pracy, pełna kontrola urlopu, wyliczanie stażu pracy,
 • wydruk deklaracji podatkowych PIT-4R, 8AR, 11, 40, R, IFT-1/IFT/1R Zestawienia dla GUS (Z-03, Z-05 i Z-06), ZUS (Z-3/3a, Z-7, Z-19, RP-7), PEFRON(SOD) oraz inne raporty,
 • eksport do Płatnika, generowanie e-deklaracji podatkowych.

  Pełna specyfikacja i opis funkcji programu.


  Dlaczego LeftHand Kadry i Płace?

   program aktualizowany do najnowszych wymogów prawnych

   wbudowany generator umów, dokumentów i raportów

   możliwość wykupienia opieki technicznej

   możliwość przeprowadzenia dodatkowych wdrożeń
   bardzo duże możliwości konfiguracji pod wszystkie branżeTestuj program za darmo     Sprawdź cenę
    Lista funkcji programu LeftHand Pełna Księgowość


Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące programu LeftHand Kadry i Płace to wypełnij poniższy formularz kontaktowy
Konsultacja dotycząca programu LeftHand Kadry i Płace
Po wypełnieniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i odpowie na pytania dotyczące programu.
Osoba kontaktowa:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Zabezpieczenie antyspamowe!
Wpisz obok wynik operacji 1 + 2
 
 
 


LeftHand program kadrowo płacowy.
Jak wybrać dobre programy kadrowo płacowe?

      Program kadrowo płacowy jest bardzo ważnym narzędziem wspomagającym pracę działu kadrowego i płacowego w każdej firmie, biurze rachunkowym czy organizacji pozarządowej (stowarzyszenie, fundacja, ngo). Ważnym jest aby program kadrowy i program płacowy były połączone w jedno rozwiązanie informatyczne współpracujące ze sobą.
       Programy kadrowo płacowe dla firmy jak i programy kadrowo płacowe dla biura rachunkowego powinny posiadać możliwość automatycznej współpracy z odpowiednimi programami księgowymi, tak aby nie było konieczności ręcznego księgowania list płac wygenerowanych w programie kadry i płace dla firm lub w programie kadry i płace dla biur rachunkowych.
       Zastanawiając się nad wyborem dobrego programu kadrowo-płacowego należy również wziąć pod uwagę jak długo jest on na rynku, i jakie branże najczęściej z niego korzystają.
       Firma LeftHand tworzy i stale aktualizuje programy księgowe i kadrowo płacowe od ponad 11 lat. W swoje ofercie mamy dedykowane programy kadrowo płacowe dla stowarzyszeń i fundacji, programy kadrowo płacowe dla biur rachunkowych i programy kadrowo płacowe dla firm w różnych branżach.
       Ze względu na dużą różnorodność potrzeb wśród różnych branż nasze programy kadrowo płacowe pozwalają na automatyczną współpracę z programem Płatnik, z systemem e-Deklaracje, umożliwiają definiowanie dowolnych nowych składników płacowych i ustalanie indywidualnych ewidencji czasu pracy. Szczególnie program kadrowo płacowy dla firmy rozbudowany jest o mechanizmy generowania zestawień go GUS i ZUS a program kadrowo płacowy dla stowarzyszeń i program kadrowo płacowy dla fundacji rozbudowano o moduł współpracy z PFRON (SOD).
       Bardzo przejrzysty system wydruku dokumentów kadrowych, list płac i innych zestawień sprawia, że nasze programy kadrowo płacowe są użytkowane w ponad 20 różnorodnych branżach od usługowych po produkcyjne.
       Niewątpliwą zaletą programów kadrowo płacowych firmy LeftHand są dogodne warunki ich zakupu, z negocjacją cen włącznie.
       Dziękujemy Państwu za zainteresowanie się naszymi programami kadry i płace i zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w celu dobrania dla Państwa najlepszej oferty i ustalenia zadowalającej ceny zakupu.Copyright © 2018 LH Software Sp. z o.o. Sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone.