site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 


program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość
program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość
Pełna Księgowość
 Instrukcje   Pobierz    Filmy
Lista zmian  Porównanie 

Pełna Księgowość - program księgowy

Szukasz dobrego programu księgowego i handlowego?
LeftHand spełni Twoje potrzeby!


LeftHand Pełna Księgowość to program finansowo-księgowy i handlowo-magazynowy do obsługi firm rozliczających się na pełnych księgach handlowych (pełna księgowość), który można używać na dowolnej liczbie stanowisk bez dopłat. Posiada moduły  magazynowe, sprzedażowe, kadry i płace, kasę i bank, e-Deklaracje,  obsługuje JPK i e-Sprawozdania Finansowe, automatyczne importowanie i księgowanie wyciągów bankowych, importy z innych programów, eksport danych, faktury seryjne i abonamentowe, środki trwałe, produkcję, sprawdzanie statusu VAT kontrahentów w systemie PL oraz VIES, sprawdzanie rachunków bankowych w tzw. białej księdze VAT, pobieranie danych kontrahentów z Gus i wiele innych [kliknij tutaj].


Dlaczego warto wybrać LeftHand Pełna Księgowość:

program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość  możliwość instalacji na dowolnej ilości stanowisk
program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość
 e-Deklaracje, JPK, import wyciągów bankowych, integracja z GUS, schematy księgowe
program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość
 import i eksport danych, integracja z systemem do skanowania dokumentów
program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość
 szkolenie z programu gratis przy zakupie pakietu usług
program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość  ogromne doświadczenie merytoryczne, księgowe i techniczne naszych pracowników - tworzymy programy księgowe od kilkunastu lat

program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowośćprogram finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość          program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość          program księgowy dla firm, program księgowy dla biura rachunkoweg
program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość          program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość          program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość
program finansowo księgowy, program księgowy, pełna księgowość Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące programu LeftHand Pełna Księgowość to wypełnij poniższy formularz kontaktowy
 
Konsultacja dotycząca programu LeftHand Pełna Księgowość
Po wypełnieniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i odpowie na pytania dotyczące programu. Można się z nami również skontaktować dzwoniąc na numer wybrany z listy: kliknij i zadzwoń
Osoba kontaktowa:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Zabezpieczenie antyspamowe
Wpisz obok wynik operacji 1 + 2
 
 
 


Program księgowy LeftHand Pełna Księgowość dla firm.
Jak wybrać dobre programy księgowe dla swojej firmy?

      Decyzja o wyborze właściwego oprogramowania dla firm powinna być poprzedzona wcześniejszym przetestowaniem programu księgowego, którym jesteśmy zainteresowani. Zanim jednak konkretny program księgowy będzie rozpatrywany w Państwa firmie, zalecamy skontaktować się z działem handlowym i technicznym aby zadać kilka najważniejszych dla Państwa pytań o funkcjonalność, zasady licencjonowania, o cenę i możliwość jej negocjacji.

      Programy księgowe takie jak „LeftHand Pełna Księgowość” powinny zawierać szeroki wachlarz modułów wykorzystywanych w Państwa branży i koniecznie muszą dawać możliwość elastycznej konfiguracji.
Nasz program do księgowości jest z powodzeniem stosowany w wielu branżach takich jak:

  • budowlana
  • handlowa
  • informatyczna
  • księgowa
i wielu innych.

Warto zwrócić uwagę na to, że pełna księgowość narzuca konkretne wymagania jakie oprogramowanie dla firmy musi spełniać. W dziale pomocy i instrukcji na stronie „www.lefthand.pl” mogą Państwo pobrać kompleksowy zestaw dokumentacji techniczno księgowej, która potwierdza że nasza pełna księgowość dla firmy spełnia wymogi ustawy o rachunkowości, ustawy CIT i VAT. Księgi handlowe powinny być prowadzone zgodnie z zasadami ustawy o rachunkowości a każda księga handlowa powinna być rzetelna i łatwo sprawdzalna przez organy kontrolne.

      Zastanawiając się czy warto wybrać oprogramowanie księgowe dla firmy produkowane przez firmę „LeftHand” od ponad 11 lat, musicie Państwo zastanowić jakie kryteria są w Państwa specyfice najważniejsze. Nasze programy dla firm są używane w wielu tysiącach różnych spółek, a pomoc techniczna świadczona przez nas pozwala na szybko wdrożyć program finansowo księgowy LeftHand. Zależny nam bardzo na sprawnej komunikacji z Państwem, tak aby kolejne wersje rozwijające nasz program do księgowości dla spółki z o.o. coraz dokładniej odpowiadały Państwa wymaganiom.

      Chcielibyśmy również zwrócić państwa uwagę na fakt, że nasz program dla firm w szerokim zakresie automatyzuje Państwa pracę na nim – schematy księgowe, automatyczne deklaracje, system e-Deklaracje, seryjne wprowadzanie operacji to tylko niektóre z narzędzi wspomagających pracę, które wbudowano w program do księgowania LeftHand.
      Niewątpliwie chcielibyście Państwo aby programy księgowe dla firm były na bieżąco aktualizowane, tak aby częste zmiany w prawie nie były zaskoczeniem. Dbamy o to, aby odpowiednio wcześnie rozpoznać planowane przez odpowiednie Ministerstwo zmiany, które będą obowiązywały programy księgowe do pełnej księgowości i dokonać stosowanych zmian w naszych programach księgowych. Ze względu na zarządzanie funkcjonowaniem ważnych dla Państwa aspektów, nasz program dla firmy pozwala także na bardzo elastyczne konfigurowanie i dostosowywanie go we własnym zakresie – nie musicie Państwo za każdy razem korzystać z naszego działu wsparcia technicznego, chociaż zachęcamy do tego.

      Programy do prowadzenia księgowości dla firm „LeftHand” pozwalając bez dodatkowych opłata na używanie programu na dowolnej liczbie stanowisk – ważnym jest dla nas Państwa rozwój, tak więc nie stawiamy barier w postaci dodatkowych kosztów za kolejne stanowiska pracy. To jest niewątpliwie jedna z naszych dużych zalet. Moduł e-Deklaracje, dodatkowe moduły sprzedażowe i magazynowe czy moduł produkcji (kompletacja i dekompletacja) sprawiają, że nasze oprogramowanie księgowe dla firm staje się centralnym narzędziem wspomagającym sprawne funkcjonowanie Państwa spółek.
Za każdym razem, gdy zastanawiamy się w którą stronę rozwinąć program księgowy dla firmy konsultujemy się z naszymi dotychczasowymi klientami tak, aby nie tworzyć sztucznych rozwiązań tylko takie, które wynikają z praktycznych aspektów użytkowych.
Firma LeftHand oferuje również program księgowy dla nowych firm w ramach programu wspierania przedsiębiorczości. Programy księgowe dla nowych firm można nabyć na dogodnych warunkach z rabatem, na raty lub w ramach leasingu oprogramowania księgowego LeftHand.

      Oferowany przez nas program do pełnej księgowości powstał z myślą o Klientach, którzy poszukują programów księgowych oraz handlowych. Nasz produkt idealnie łączy w sobie najważniejsze cechy obydwu. LeftHand Pełna Księgowość to oprogramowanie zarówno finansowo-księgowe, jak też handlowo-magazynowe, służące do profesjonalnej obsługi firm rozliczających się na pełnych księgach handlowych. Oferowane przez nas programy finansowo księgowe, są bardzo proste w obsłudze, gdyż zostały wyposażone w intuicyjny interface. Ich ogromną zaletą jest również fakt, iż kupując jeden program, możemy zainstalować go na dowolnej liczbie stanowisk w naszej firmie. Dzięki temu, przyjmując kolejnych pracowników, nie musimy martwić się o kupno kolejnych licencji.
Dzięki naszemu oprogramowaniu, pełna księgowość dowolnej firmy, nie będzie stanowiła dla nas problemu. Oferowany przez nas program posiada bowiem bardzo zaawansowane moduły: sprzedażowy, magazynowy, kadrowo-płacowy, kasowy. Dzięki programowi możemy także wypełnić e-Deklaracje oraz importować i księgować transakcje bankowe. Nasze oprogramowywanie jest również wszechstronne pod względem importu danych z innych, bardziej ograniczonych aplikacji.
Dzięki programowi Lefthand Pełna Księgowość możemy także eksportować wszystkie dane do pliku, wystawiać faktury abonamentowe i seryjne, rozliczać na bieżąco środki trwałe, ilość produkcji oraz inne.

      Programy finansowo księgowe dla firmy to nie tylko sama kwestia księgowości. Nasz program księgowy do pełnej księgowości pozwoli Państwu w jednym miejscu na zarządzanie sprawami magazynowymi, wystawianiem faktur sprzedażowych, prowadzeniem kontaktów z klientami, automatycznym importem wyciągów bankowych czy rejestracją środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Wysokie wymagania, jakie obejmują programy do pełnej księgowości stanowią dla naszej firmy ważne wyzwanie, którego podejmujemy się z sukcesami już wiele lat.

      Zachęcamy Państwa aby program księgowy dla firm „LeftHand Pełna Księgowość” stał się jednym z ważniejszych rozwiązań informatycznych w Państwa firmie. Jesteśmy otwarci na każde pytania, które pozwolą Państwu podjąć najlepszą decyzję. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi sprawiające na nasze programy finansowo księgowe będą stawać się jeszcze lepsze.
Uważamy, że każdy program do pełnej księgowości powinien być przede wszystkim dostosowany do konkretnej branży, odpowiednio prosty w obsłudze i na bieżąco aktualizowany – te zasady staramy się wdrażać w taki sposób aby program do prowadzenia księgowości LeftHand sprawnie wspomagał funkcjonowanie Państwa firmy.

      Dziękujemy za zainteresowanie się naszym programem księgowym i zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej firmy.


 
 
 
Copyright © 2018 LH Software Sp. z o.o. Sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone.