site map Mapa serwisu  contact Kontakt 
 
E-mail:  
Hasło:  
 
oprogramowanie dla firmrejestracja programy dla firmzapomniałem hasła oprogramowanie dla firm aktywacja konta
 


Mała Księgowość
 Instrukcje   Pobierz    Filmy
Lista zmian  Porównanie 

Mała Księgowość

Jest to program do obsługi małych firm rozliczających się w oparciu o książkę przychodów i rozchodów. Program do kpir posiada moduł sprzedażowy, magazynowy i proste zarządzanie kontaktami, obsługę zamówień,  e-Deklaracje, JPK, wydruk faktur w wielu językach i wiele innych [kliknij tutaj].


Dlaczego warto wybrać LeftHand Mała Księgowość:

 możliwość używania na dowolnej ilości stanowisk

 stale aktualizowany i zgodny z przepisami prawa

 prosta obsługa faktur i magazynu

 wbudowane zestawy raportów sprzedażowych


 
Testuj program za darmo     Sprawdź cenę     Pierwsze kroki z programem LeftHand - film instruktażowy
Kup program     Lista funkcji programu LeftHand Pełna Księgowość    
Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące programu LeftHand Mała Księgowość to wypełnij poniższy formularz kontaktowy
 
Konsultacja dotycząca programu LeftHand Mała Księgowość
Po wypełnieniu formularza, nasz konsultant skontaktuje się z Państwem i odpowie na pytania dotyczące programu.
Osoba kontaktowa:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Zabezpieczenie antybotowe!
Wpisz obok wynik operacji 1 + 2
 
 
 


LeftHand program handlowo magazynowy również z produkcją.
LeftHand program księgowy dla książki przychodów i rozchodów.
Jak wybrać dobre programy handlowe magazynowe i księgowe dla małej firmy?

      Oprogramowanie dla małej firmy zwłaszcza program finansowo księgowy, program handlowy czy program magazynowy są ważnymi narzędziami wspomagającymi pracę każdej współczesnej działalności gospodarczej. Warto sprawdzić czy program księgowy dla małej firmy jest połączony z modułem typu program do prowadzenia magazynu czy program do fakturowania (program do faktur: sprzedażowe, proforma, zaliczkowe, korekta, RR, marża). Im bardziej elastyczny jest program tym bardziej należy rozpatrzyć jego wybór.
      Bardzo wiele małych firm oraz jednoosobowych działalności gospodarczych rozlicza się w oparciu o książkę przychodów i rozchodów (kpir). Jest to bardzo wygodna forma na początku, kiedy ilość naszych transakcji jest niewielka. Z biegiem czasu jednak, kiedy pozyskujemy kolejnych klientów, liczba naszych transakcji może znacznie się zwiększyć. W takiej sytuacji rozliczanie wszystkiego ręcznie jest niezwykle czasochłonne. Właśnie dlatego, by oszczędzać własny czas, warto zamówić program do kpir. Dzięki niemu będziemy mogli nie tylko sprawnie księgować nasze dochody i wydatki, ale także w łatwy sposób je archiwizować, a w razie potrzeby filtrować wszystkie dane ze względu na datę, kwotę czy nazwę kontrahenta. Oferowany przez nas program do kpir posiada wiele, użytecznych modułów: sprzedażowy,magazynowy, obsługa bieżących zamówień, e-Deklaracje wiele innych.
       Zwłaszcza programy do wystawiania faktur należy rozpatrywać pod kontem obsługi wszystkich potrzebnych nam faktur i współpracy z modułem księgowym. Gdy analizujemy program do samozatrudnienia to powinniśmy dodatkowo upewnić się, że testowane przez nas oprogramowanie pozwala wystawiać umowę o dzieło, umowę zlecenie i wygenerować deklarację PIT dla pracowników.
       Każdy dobrej klasy program handlowo magazynowy pozwala na zarządzanie dużą gamą dokumentów magazynowych – należny upewnić się czy posiada dokumenty magazynowe PZ, PW, WZ, RW, MM. W sytuacji gdy nie wszystkie programy do fakturowania pozwalają na definiowanie wielu linii numeracyjnych do nadawania numerów fakturom, należy sprawdzić czy dany program ma taką możliwość.
       Firma LeftHand już od ponad 11 lat przygotowuje i aktualizuje dla Państwa oprogramowanie do książki przychodów i rozchodów pod nazwą mała księgowość lub podatkowa książka przychodów i rozchodów. Kompleksowe rozwiązania naszych programów i bardzo dobre warunki cenowe zakupu sprawiają, że naszymi klientami jest już kilka tysięcy firm z różnych branż. Sprzedawane przez nas programy handlowo magazynowe pozwalają na obsługę wielu przypadków występujących w Państwa firmach – umożliwiają definiowanie nieograniczonej liczby magazynów, dają szansę  na definiowanie dowolnej liczby linii numeracyjnych faktur i bardzo dobrze współpracują z naszymi rozwiązaniami typu program księgowy do kpir.
       Nasz program finansowo księgowy dla małej firmy opracowany z myślą o mniejszych i średnich działalnościach gospodarczych, zapewnia bardzo szeroki zestaw dodatkowych modułów: środki trwałe oraz wartości niematerialne i prawne, kasa, wystawianie umów o dzieło i zlecenie. Programy handlowe i programy magazynowe z serii LeftHand Mała Księgowość są bardzo dobrym rozwiązaniem praktycznie dla każdej małej i średniej firmy. Wśród naszych dotychczasowych klientów są firmy m. in. z branż: budowlana, handlowa, usługowa, produkcyjna, transportowa i innych. Programy finansowo księgowe LeftHand dla książki przychodów i rozchodów są ciągle rozwijane i dostosowywane do zmieniających się przepisów prawa oraz potrzeb zgłaszanych przez użytkowników. Mamy nadzieję, że nasze oprogramowanie księgowe do kpir będzie dla Państwa dobrym narzędziem wspomagającym prowadzenie własnej firmy.
       Dziękujemy Państwu bardzo za zainteresowanie się naszymi programami księgowymi do kpir oraz programami handlowo magazynowymi i zachęcamy Państwa do kontaktu z pracownikami naszej firmy w celu zaproponowania dla Państwa najbardziej optymalnej oferty w zadowalającej dla Państwa cenie.


 
Copyright © 2018 LH Software Sp. z o.o. Sp. k. Wszelkie prawa zastrzeżone.